سامانه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران- نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز
نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1395/11/26 | 

۴-    نحوه ثبت نام
۴-۱-اقدامات مورد نیاز برای ثبت نام اینترنتی:
الف) تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی(تقاضا نامه ثبت نام)
ب) ارسال فایل عکس اسکن شده : داوطلب می¬بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را بر اساس شرایط ذیل اسکن نموده و فایل آن  را از طریق سامانه آزمون ارسال نماید:
- عکس تمام رخ ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد و حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
- عکس اسکن شده با فرمت JPG باشد.
- اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل باشد و حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰کیلو بایت بیشتر باشد.
- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر یا منگنه یا هرگونه لکه باشد و فاقد حاشیه های زائد باشد.
ج) ارسال فایل اسکن شده رسید وجه پرداختی شرکت در آزمون ، با فرمت JPG و حجم فایل ذخیره شده نباید از ۷۰کیلو بایت بیشتر باشد.
د) ارسال فایل اسکن شده مدرک تحصیلی با فرمت JPG و حجم فایل ذخیره شده نباید از ۷۰کیلو بایت بیشتر باشد.
تذکر: داوطلبان می بایست از اصل کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت، مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.

تذکر مهم : با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی ، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان ، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود ، رخ داده است ، تأکید می گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی ، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد.بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی ،تحت عنوان متخلف و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۴-۲-تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:
ثبت نام به صورت اینترنتی و از روز دوشنبه  مورخ ۱۰/۱۰/۹۷ لغایت سه شنبه  مورخ ۱۸/۱۰/۹۷ انجام خواهد پذیرفت . متقاضیان واجد شرایط می¬بایست به سایت employee.iums.ac.ir  مراجعه و  نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.
پرداخت مبلغ  ۳۵۰۰۰۰ ریال (سیصد و پنجاه هزار ریال) به شماره حساب ۴۸۰۶۱۴۷۵۰۷ و شناسه ۱۳۱۳۵ دانشگاه علوم پزشکی ایران  نزد بانک ملت شعبه هجرت به¬عنوان حق شرکت در آزمون به کارگیری نیرو.
تبصره:
الف) جامعه ایثارگران،  پنجاه درصد(۵۰%) مبلغ مذکور را پرداخت می نمایند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.
ب) مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
ج) متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
د) به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی¬گردد.
ه) با توجه به اینکه مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی ، توسط واحد ذیربط بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که هر یک از مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد هیچ گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی و حتی در صورت پذیرش نهایی امتیاز، اولویت یا سهمیه مربوطه از داوطلب سلب خواهد شد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی ندارد. ضمناً، در صورت نیاز ،مدارک از مراجع ذیربط استعلام خواهد گردید و تطبیق اولیه انجام شده ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.
و) ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه  سابقه  حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهداء، جانبازان، مفقودین، آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه  سابقه  حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی، درصورت دارا بودن شرایط مندرج درآگهی با رعایت قوانین ومقررات مربوطه با آنان رفتار خواهد شد.
ز) جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن اصل کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.

 

نشانی مطلب در وبگاه سامانه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://employee.iums.ac.ir/find.php?item=1.16.13.fa
برگشت به اصل مطلب